Haber

2 çocuk annesi Pelin Karahan’ın şaşırtıcı evlilik itirafı: “Hamileydim”

Ekranların ünlü oyuncularından Pelin Karahan, sunuculuğunu Ceyda Düvenci’nin üstlendiği Bam Başka Sohbetler programına konuk oldu.

Aile içinde kaldığı için evliliğini hızlandırdığını belirten 2 çocuk annesi Karahan, eşinin rahatsızlanmasının ardından gerçeklerle yüzleşme hikayesini anlattı.

Ekim 2011’de Barselona’da pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu ile evlenen ve Kasım 2013’te boşanan Pelin Karahan, 2014 yılında Bedri Güntay ile evlendi.

Artık Ali Demir ve Eyüp Can adında iki oğlu olan oyuncunun özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

“Hamile kaldığımda her şeyi hızlandırdık”

Evlilik hikayesini ilk kez anlatan 39 yaşındaki Karahan, “Bir yıl sonra evlenmeyi düşünüyorduk ama hamile kalınca her şeyi hızlandırdık. Flört etmeye bile fırsat bulamadan ebeveyn olduk. Hemen ardından ikinci çocuk gelince hep baba gibi olduk. “Sözlerine yer verdi.

“Hastalık bize bazı şeyleri öğretti”

Pelin Karahan, “Eşimin akciğerinde emboli vardı, 10 gün anlayamadık. Tespit edilince hemen ameliyata alındı, ardından ikinci ameliyat oldu. Hastalık bize bazı şeyleri öğretti, kıymetini. Aile olarak sağlıktan daha önemli hiçbir şeyin olmadığını, hastalık bizi gerçeklerle yüzleştirdi.”söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu